درباره‌ی ما

گیم سنتر ROG ARENA نخستین مجموعه ای است که در ایران با آخرین تجهیزات گیمینگ ایسوس تجهیز شده است. دارای گواهی رسمی از دفتر ایسوس ایران.

ایسوس به عنوان برند اول گیمینگ در جهان، با افتخار در کشور ایران، نخستین مجموعه فرهنگی- ورزشی اختصاصی خود را با نام ROG ARENA افتتاح کرده است. برند ROG، بی شک محبوب ترین برند در تجهیزات کامل گیمینگ نزد گیمرهای حرفه ای در جهان است که با راه اندازی این مجموعه هم اکنون گیمرهای ایرانی نیز می توانند دقیقاً بازی ها را به سبک استاندارد ROG در جهان در این مکان اجرا کنند. ایسوس مفتخر است که با همکاری مدریرت مجموعه، توانسته آخرین تجهیزات و فناوری های قدرتمند خود را در اختیار کاربران و علاقه مندان ایرانی قرار بدهد.

گیم سنتر ROG ARENA به رده بالاترین های ایسوس مانند نمایشگر های ROG Swift PG258Q، مادربوردهای ROG STRIX Z370-E Gaming، کارت گرافیک ROG STRIX GTX1080TI O11G، هدستهای STRIX 7.1، ماوس ROG PUGIO، کیبورد های مکانیکال ROG STRIX Flare و ماوس پد های ROG Sheath تجهیز شده است. هدف از ایجاد این مجموعه بهبود و گسترش گیمینگ حرفه ای در محیطی کاملاً سالم است تا همه رده ها و گروه های سنی که علاقه مند به گیمینگ حرفه ای هستند، در مکانی کاملاً با کیفیت و دارای شاخص های مورد نظر ایسوس بتوانند استعداد های خود را شکوفا سازند.